Preloader

Hizmetlerimiz

Kitlelere ulaşmak ile aranızda sadece teklif almak kaldı!

Arayüz tasarımı

Kimi zaman oldukça kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken, içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline gelebiliyor.

SEO servisi

Başarılı bir SEO çalışması organik sorgularda size satış ya da potansiyel müşteri getirebilecek anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almanızı sağlar.

Teknis Servis

Her zaman ulaşabileceğiniz deneyimli bir teknik servis kadrosu ile teknolojinin her alanında yanınızda olmaya hazırız.

E-Ticaret Çözümleri

E ticaret yazılımımız ile tek panelden tüm işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Siparişlerinizi takip edebilir ve gerekli aksiyonları alabilirsiniz.

Grafik Tasarım

Web siteleri, reklamlar, kitaplar, dergiler, posterler, bilgisayar oyunları, ürün ambalajları, afişler, kurumsal iletişim ve kurumsal kimlik gibi çeşitli ürün ve faaliyetlerin görsel tasarımını yaparız.

Domain/Hosting

Domain veya hosting almayı bilmiyor musunuz? Karışık mı buluyorsunuz? Biz size bu konuda da destek oluruz.

845+

İçilen Kahve

800+

Projeler

35420+

Yazılan kod
About

Yazılım35 ile dijital büyümeye bir adım var

Çağa ayak uydurmak, sektöre tutunmak isteyen tüm firmaların coğrafi engeller olmaksızın kullanıcı/müşterilerine erişmesini ve müşteri portföyüne göre şekillenmesini sağlıyoruz. Ürün ve hizmetinizi geliştirmek için daha fazla vaktiniz olurken, yeni teknolojileri takip etme, güvenli bir şekilde uygulama ve yönetme işlerini sizin için üstleniyoruz.